Рішення
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
news
solution
0
Зв’яжіться з нами

AV конференц-система з синхронним перекладом і системою автоматизації

Система звукопідсилення, центральна система управління, система синхронного перекладу та аудіо- та відеоматрична система працюють разом, щоб реалізувати інтелектуальну конференц-залу для урядової будівлі AV конференц-систему з синхронним перекладом та системою автоматизації, яка в основному використовується для офіційних зустрічей у великому конференц-залі.

ЛОКАЛЬНА АУДІО-ВІДЕО КОНФЕРЕНЦ-СИСТЕМА
Центральне управління в основному контролює зручність роботи обладнання в конференц-залі. Користувач може керувати інфрачервоним обладнанням, обладнанням, керованим протоколом, і обладнанням, керованим джерелом живлення, через мобільний термінал. Користувач надсилає команду хосту центрального управління через мобільний термінал, а потім хост надсилає команду на відповідний пристрій для досягнення мети управління.

ЦЕНТРАЛЬНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ
Матриця використовується для комутації декількох вхідних і вихідних цифрових сигналів високої чіткості. Вихід будь-якого одного сигналу може вільно вибирати будь-яке з джерел сигналу, не заважаючи іншим виходам, так що загасання передачі сигналу зводиться до мінімуму, а зображення та звукові сигнали можуть виводитися з високою точністю. Вставте відповідну сигнальну плату в корпус матриці та перемикайте різні вхідні та вихідні сигнали через матрицю, щоб полегшити проведення конференції. Інтерфейс матричної плати підтримує HDMI, DVI, SDI, VGA, RGB, мережевий порт, оптоволоконний порт, AV-термінал тощо. На вибір є 4 плати  або 8 плат, а максимальна підтримка – 144 X 144 AV-матриці. Багатокамерне відеоспостереження використовується для центрів моніторингу кампусу та систем комутації аудіо- та відеосигналів для мультимедійних конференц-залів.

AV-МАТРИЦЯ ДЛЯ КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛІВ
Для деяких великих і середніх конференц-залів підсилення звуку конференції може дозволити учасникам мати кращу обстановку, поліпшити увагу учасників і підвищити ефективність зустрічі. Спочатку підключіть джерело звуку до аудіопроцесора, щоб джерело звуку можна було ефективно обробити, уникаючи поширених проблем у конференц-залах, таких як шуми та відлуння. Потім, після посилення сигналу для підсилювача потужності, можна відтворювати звук.

СИСТЕМА ЗВУКОПІДСИЛЕННЯ
Система зв’язку для віддалених відеоконференцій – це комплексна мультимедійна комунікаційна платформа, яка надає освітнім установам багаті можливості застосування, що виходять за рамки традиційних методів зв’язку, такі як віддалені відеоконференції, дистанційне навчання, командний зв’язок, віддалені співбесіди тощо. Невід’ємна частина системи відеоконференцзв’язку, яка в основному складається з терміналу відеоконференції, пристрою відображення, пристрою звукопідсилення, мережі тощо з власним MCU.

 

СИСТЕМА ВІДДАЛЕНИХ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЙ

Система віддаленого відеоконференцзв’язку – це комплексна мультимедійна комунікаційна платформа, яка надає навчальним закладам широкі можливості застосування, що виходять за рамки традиційних методів комунікації, такі як віддалені відеоконференції, дистанційне навчання, командний зв’язок, віддалені співбесіди тощо. Будучи невід’ємною частиною системи відеоконференцзв’язку, вона в основному складається з терміналу відеоконференції, пристрою відображення, пристрою звукопідсилення, мережі тощо з власним мікроконтролером.

Задати питання

AV конференц-система з синхронним перекладом і системою автоматизації

  Схожі рішення

  Аудіокомплект для невеликих об'єктів, цифровий підсилювач CMX A5 з Bluetooth + гучномовці

  Підсилювач А5 підтримує Bluetooth, завдяки чому ви зможете безперешкодно транслювати музику зі своїх...

  Читати повністю
  Система голосового оповіщення та евакуації в міжнародному аеропорту Алмати

  Проектування системи голосового оповіщення та евакуації в аеропорту: Інтеграція з системою PAS Інтег...

  Читати повністю
  AV конференц-система з синхронним перекладом і системою автоматизації

  Система звукопідсилення, центральна система управління, система синхронного перекладу та аудіо- та в...

  Читати повністю
  Бездротова конференц-система зі стереозвуковою системою

  8-канальна UHF бездротова конференц-система поставляється з одним приймачем і 8 настільними мікрофон...

  Читати повністю

  Станьте Партнером
  компанії CMX

  Заповніть форму й ми звʼяжемось з Вами

   Підпишіться на новини та отримуйте актуальну інформацію від компанії CMX