Рішення
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
news
solution
0
Зв’яжіться з нами

Про компанію

Місія

Перевершити очікування клієнтів

Гасло

Безпека для кращого життя

Мета

Стати експертом номер один із систем цифрового оповіщення та систем цифрової голосової евакуації

Про CMX

Заснована у 2009 році, компанія CMX є провідним виробником IP-систем оповіщення, цифрових систем голосового оповіщення EN54-16, підсилювачів класу D, мережевих IP-аудіосистем, а також IP-колонок і підсилювачів. Маючи приблизно 1500 квадратних метрів виробничих площ та понад 50 кваліфікованих співробітників, ми можемо задовольнити всі ваші виробничі потреби. Наша компанія орієнтована на якість, і ми гарантуємо нашим клієнтам, що ми використовуємо тільки найкращу сировину і дотримуємося розробленої шестиступеневої процедури контролю якості та програм контролю якості на виробництві. Система контролю якості CMX суворо дотримується вимог стандартів ISO9001 та ISO14001.

Ми надаємо клієнтам гарантію якості на нашу продукцію. Більшість наших продуктів відповідають стандартам CE, RoHS, CB, EN54-16, C-tick, FCC або UL, а також сертифікату вогнестійкості EN54-24.

Наша продукція широко використовується в державних установах, на великих підприємствах, в транснаціональних компаніях, в сфері фінансів, освіти, енергетики, медицини, на транспорті та в інших галузях, а також в готелях, комерційних комплексах, житлових будинках тощо.

Відповідність стандартам якості та безпеки

Компанія займається дослідженнями та розробкою основних аудіо- та відеотехнологій, і досягла значних результатів досліджень у багатьох ключових галузях, таких як: транспорт, протипожежний захист, інтелектуальна слаботочна система живлення тощо, а також отримала ряд патентів на винаходи. Основні потужності розташовані в місті Чжункун, Панью, провінція Янчен. Виробничий завод займає площу 3500 квадратних метрів; компанія має 2 автоматизовані виробничі лінії з річною виробничою потужністю 100000 приладів; 1 виробнича лінія випускає 200000 колонок; продукція була високо визнана клієнтами та користувачами у професійних сферах в країні та за кордоном.

CMX має власний науково-дослідний центр із досвідчених інженерів з більш ніж 10-річним досвідом роботи, що працюють у складі декількох команд, та здатні розробляти та модернізувати програмне забезпечення, апаратне забезпечення, прошивку тощо.

CMX використовує найсучасніше обладнання у виробництві для підвищення надійності та продуктивності: SMT-машину, піч для оплавлення та різальний верстат з числовим програмним керуванням. 95% друкованих плат – це SMT для забезпечення стабільності якості та вищої надійності; числові різальні машини покращують обробку обладнання на найкращому рівні.

У процесі виробництва продукція проходить 6 етапів контролю якості, що передбачає складні процеси тестування: випробування на падіння, вібраційні випробування, старіння, випробування Hipot та RoHs, а також відповідність стороннім стандартам CE, CCC, CB, FCC, UL, EMC, LVD, EN, C-tick та інші випробування. CMX, використовуючи різні високотехнологічні випробувальні пристрої, допомагає контролювати стандарти якості, стандарти виробництва та стандарти вхідних компонентів, щоб відповідати всім рівням безпеки.

Коротка історія розвитку компанії

Бурхливий розвиток компанії розпочався у 2015 році, коли було створено міжнародний відділ маркетингу. У цьому ж році було розроблено і впроваджено систему цифрового мовлення для високошвидкісного залізничного транспорту в Гонконзі та Шанхаї. Було підписано понад 30 договорів з ексклюзивними дистриб’юторами у всьому світі та понад 15000 договорів з інженерними компаніями.

2016 рік. Обсяг продажів перевищив 20 мільйонів. Був розроблений та випущений на ринок цифровий підсилювач потужності DSP, який покращив якість звуку мовлення до рівня Dolby.

2017 рік. Була офіційно запущена імпортна повністю автоматизована виробнича лінія компанії. Компанія підписала низку договорів з ексклюзивними представниками у США та Німеччині та щорічно постачала понад 5000 цифрових підсилювачів потужності та систем IP-мовлення. В серпні компанія повністю впровадила стандарти IOS9001, IOS4001, IOS8001. Вся лінійка продукції пройшла сертифікацію CE та 3C. У листопаді CMX отримала нагороду за кращий інноваційний продукт за першу у світі хмарну IP-мережеву систему публічного звукового мовлення.

2018 рік. У січні компанія CMX була обрана професійним виробником аудіосистем для високошвидкісного залізничного обладнання в Китаї. У лютому CMX представила систему керування виробництвом ERP. У червні технологія досліджень і розробок CMX-Shengkuang Technology отримала ряд сертифікатів інтелектуальної власності, що відкрило розвиток національних високотехнологічних підприємств. У грудні CMX була удостоєна почесного звання «Десятка найкращих брендів громадського мовлення», маючи понад 50000 світових кейсів.

2019 рік. У червні евакуаційне обладнання та гучномовці CMX пройшли сертифікацію EN. У серпні компанія взяла участь у світовій прем’єрі системи мовлення штучного інтелекту Chengdu INFCON. У грудні 2019 року кількість глобальних кейсів CMX – Shengkuang Technology перевищила 100000.

2020 рік. У травні CMX виграла національну сертифікацію високотехнологічних підприємств. У жовтні компанія взяла участь у пекінській виставці INFCON і запустила декілька нових IoT (інтернет речей) інтегрованих та інтелектуальних платформ керування аудіо та відео.

2021-2022 роки. Компанія успішно пройшла всі обмеження, викликані епідемію, та продовжує свій розвиток, представляючи клієнтам та партнерам нові розробки у сфері звукового сповіщення.

Асортимент нашої продукції

 • Системи оповіщення, системи фонової музики, системи голосового зв’язку та системи звукового оповіщення і фонового супроводу
 • Мікшерні підсилювачі 100В/70В, підсилювачі потужності та підсилювачі класу D
 • Стельові колонки 100В/70В, стовпові колонки, рупорні колонки, настінні колонки, фасадні колонки, садові колонки, проекційні колонки, вогнетривкі колонки, вибухозахищені колонки, підводні колонки, рупорні колонки сирен та вогнетривкі колонки стандарту EN54-24
 • IP-мережеві аудіосистеми, IP-системи оповіщення та IP-системи гучномовного зв’язку
 • EN54-16 Цифрові системи голосового евакуації та системи голосового оповіщення
 • Мережеві IP-інтерком-системи
 • Системи аудіоконференцій, бездротові конференц-системи, системи синхронного перекладу
 • Системи відеоконференц-зв’язку високої чіткості
 • Професійні мікшерні пульти
 • Професійні підсилювачі, цифрові стереопідсилювачі і чотириканальні підсилювачі класу D
 • Професійні динаміки та лінійні акустичні системи
 • Мікрофони, бездротові мікрофони, дротові настільні мікрофони, дротові динамічні мікрофони
До каталогу

Переваги співробітництва з CMX AUDIO

Гарантія якості продукції

Наша компанія орієнтована на якість, і ми гарантуємо клієнтам, що використовуємо найкращу сировину та дотримуємося розробленої шестиетапної процедури контролю якості на виробництві. Система контролю якості CMX суворо відповідає вимогам ISO9001 та ISO14001.

Конкурентна ціна та гнучкі умови співпраці

Ми є виробником обладнання та надаємо продукцію за найнижчими цінами без посередників. Наша компанія пропонує гнучкі умови оплати та поставок, що дозволяє нашим партнерам забезпечувати своїх клієнтів найкращою продукцією за доступними цінами.

Персоналізація

CMX може налаштувати продукти відповідно до різних специфікацій і запропонувати різноманітний дизайн для підсилювачів і гучномовців під брендом наших клієнтів. Ми цінуємо наше партнерство, обіцяючи 100% повагу до торгових марок клієнтів та інтелектуальної власності.

Підтримка

Ми надаємо рекламну продукцію та матеріали, щоб допомогти клієнтським маркетинговим програмам. Також забезпечимо презентаціями бренду, технічною документацією і шаблонами проектування систем, щоб гарантувати, що кінцеві клієнти розуміють переваги, які їм надає наша продукція.
Більше про співробітництво

Станьте Партнером
компанії CMX

Заповніть форму й ми звʼяжемось з Вами

  Підпишіться на новини та отримуйте актуальну інформацію від компанії CMX